Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jūsu vietnes augstāko veiktspēju. Turpinot vietnes lietošanu, jūs piekrītat to izmantošanai.

soudal
office

Soudal grupa ir Eiropas lielākais neatkarīgais hermētiķu, līmju un poliuretāna putu ražotājs profesionāliem būvniecības nozarē, dažāda profila ražotājiem un privātiem lietotājiem. SOUDAL ir beļģu ģimenei piederošs uzņēmums, kas atrodas Turnhoutā un kuru 1966. gadā dibināja Viks Sverts. SOUDAL ir kļuvis par starptautisku spēlētāju un celtniecībai paredzēto ķīmisko materiālu ražošanas un izstrādes ekspertu.

Grupai ir 20 ražošanas filiāles 5 kontinentos, tirdzniecības biroji 45 dažādās valstīs un visā pasaulē strādā aptuveni 3250 cilvēku. SOUDAL ir Ilgtermiņa vīzija par inovācijām, un tiek veikti ievērojami ieguldījumi pētniecībā un produktu attīstībā. Pielāgošanās vietējo tirgu prasībām ir sekmējusi Soudal grupas panākumus pasaulē.

Soudal Latvija pārstāvniecība sadarbībā ar saviem klientiem veiksmīgi attīsta produktu tirdzniecību visa Latvijas teritorijā, katru gadu palielinot uzņēmuma apgrozījumu. Pateicoties Soudal aktīvai darbībai produkcija ir pieejama tirdzniecības vietās visa Latvijas teritorijā. Nozares profesionāļi vienmēr var rēķināties ar Soudal tehnisko speciālistu konsultatīvu atbalstu.