Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jūsu vietnes augstāko veiktspēju. Turpinot vietnes lietošanu, jūs piekrītat to izmantošanai.

SOUDAL paziņo par to, ka ir iegādājies Dienvid-Korejas hermētiķu ražotāju Dong-Yang Silicone Co. Ltd.

Turnhout – Soudal ar lepnumu paziņo pa Dienvid-Korejas hermētiķu ražotāja Dong-Yang Silicone Co. Ltd. Iegādi. Kompānijas apgrozījums ir 30 miljoni EUR un ražoto produktu klāsts ir līdzīgs Soudal produktu klāstam. Ar šī uzņēmuma iegādi Soudal nostiprina savu klātbūtni un pozīcijas Āzijas tirgū.

Dong-Yang Silicone izveidota 2003 gadā. Uzņēmums attīsta un ražo silikonu hermētiķus, MS polimēru hermētiķus un akrila hermētiķus. Uzņēmums nodarbina 52 darbiniekus un fokusējas uz celtniecības sektoru, ražošanas industriju un iestiklošanas industriju. Šajos segmentos  Dong-Yang Silicone ieņem vadošo pozīciju Dienvid-Korejas tirgū.

Dong-Yang pašreizējā vadība turpina uzņēmuma vadību un darbinieki saglabā savas darba vietas. Tuvāko gadu laikā ir paredzēts attīstīt ražošanas jaudas un palielināt darbinieku skaitu.

Vic Swerts, SOUDAL dibinātājs un prezidents:” Iegādājoties Dienvid-Korejas hermētiķu ražotāju Dong-Yang Silicone Co. Ltd. mēs nostiprinām pozīcijas un ražošanas jaudas Azijas tirgū. Šis darījums ir daļa no SOUDAL ģeogrāfiskā izaugsmes plāna, kas ir trešais no izaugsmes pīlāriem kopā ar produktu inovācijām un jaunu pielietojumu sfēru apgūšanas . Tāpat kā citu kompāniju iegāde arī kompānijas  Dong-Yang Silicone Co. Ltd. iegāde būs platforma ražošanas paplašināšanai, kā arī turpmākai kompānijas izaugsmei valstī un reģionā. Mēs plānojam investēt Dong-Yang izaugsmē un ražotā sortimenta paplašināšanā. Dong-Yang ir mūsu 17tā ražotne. Šis ir nozīmīgs mērķis lai sasniegtu 1 biljona EUR apgrozījumu  2020.gadā.”