Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jūsu vietnes augstāko veiktspēju. Turpinot vietnes lietošanu, jūs piekrītat to izmantošanai.

Atzīmējot FIX ALL 25 gadu jubileju, līdz 2021. gadam mums būs virkne jaunu produktu, iepakojuma atjauninājumu un starptautisku produktu kampaņu. Kopš Fix ALL® izlaišanas pirms 25 gadiem Soudal ir turpinājis strādāt pie atjauninājumiem un ieguldījis līdzekļus  uzlabotu hibrīdu polimēru hermētiķu un līmju izstrādē.
Jau otro gadu Deloitte piešķīra Soudal labākā pārvaldītā uzņēmuma balvu. Katru gadu Deloitte pārbauda vairākus rūpīgi atlasītus uzņēmumus, kas uzrāda izcilus rezultātus vairākās jomās. Balvu nodeva Soudal vadībai, taču, protams, to ir nopelnījuši visi kolēģi visā pasaulē!
Turnhout – Soudal ar lepnumu paziņo pa Dienvid-Korejas hermētiķu ražotāja Dong-Yang Silicone Co. Ltd. Iegādi. Kompānijas apgrozījums ir 30 miljoni EUR un ražoto produktu klāsts ir līdzīgs Soudal produktu klāstam. Ar šī uzņēmuma iegādi Soudal nostiprina savu klātbūtni un pozīcijas Āzijas tirgū.