Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jūsu vietnes augstāko veiktspēju. Turpinot vietnes lietošanu, jūs piekrītat to izmantošanai.

Jaunumi

  • Jau otro gadu Deloitte piešķīra Soudal labākā pārvaldītā uzņēmuma balvu. Katru gadu Deloitte pārbauda vairākus rūpīgi atlasītus uzņēmumus, kas uzrāda izcilus rezultātus vairākās jomās. Balvu nodeva Soudal vadībai, taču, protams, to ir nopelnījuši visi kolēģi visā pasaulē!
  • Atzīmējot FIX ALL 25 gadu jubileju, līdz 2021. gadam mums būs virkne jaunu produktu, iepakojuma atjauninājumu un starptautisku produktu kampaņu. Kopš Fix ALL® izlaišanas pirms 25 gadiem Soudal ir turpinājis strādāt pie atjauninājumiem un ieguldījis līdzekļus  uzlabotu hibrīdu polimēru hermētiķu un līmju izstrādē.

PAR MUMS
UN MŪSU
PRODUKTIEM

Soudal ir 100% ģimenes uzņēmums un ģimenes lepnums. Uzņēmums rūpīgi saglabā savas ģimeniskās vērtības, savstarpējo cieņu, uzņēmējdarbību balstītu uz ilgspējīgu attīstību vairāk kā 50 gadus.

Inovācijas - uzņēmuma DNK koda neatņemama sastāvdaļa: ar augstvērtīgiem produktiem veidoti risinājumi, kas paaugstina ēku energoefektivitāti un drošību

Soudal ir pasaulē lielākais poliuretāna celtniecības putu ražotājs pasaulē: mēs saražojam vairāk par 160 000 000 balonu gadā

Soudal ir pārstāvēts vairāk kā 140 valstīs. Holdingā ietilpst 19 rūpnīcas Eiropā, Āzijā, Dienvidamerikā un Ziemeļamerikā, 65 meitas uzņēmumi, tirdzniecības biroji un tirdzniecības partneri visā pasaulē.

Souudal klientiem piedāvā plašu celtniecības materiālu klāstu un specializētos produktus. Produkti izstrādāti Soudal izpētes un inovāciju centros par pamatu ņemot jaunākās tehnoloģijas.

Soudal daudz investē drošas un veselīgas darba vides nodrošināšanā darbiniekiem, kā arī apkārtējās vides drošuma nodrošināšanā, atrodot ideālāko līdzsvaru starp kvalitāti un ekoloģiju.